logo inox-technicNawigacja

Szybki kontakt

Inox-Technic

Piłsudskiego 30
46-100 Namysłów
Polska

mobil PL:
(+48)794-931-931
(+48) 795 931 931
(+48) 796 931 931

mobil DE:
(+49) 01573 2713679
(kontakt również przez whatsapp)

O FIRMIE

Specjalizujemy się w produkcji balustrad, konstrukcji schodowych, zadaszeń, ogrodzeń, mebli oraz innych elementów ze stali nierdzewnej. Możemy również zaoferować elementy wycinane laserem, takie jak m.in. cyfry, litery, wizytówki na drzwi, logotypy firm, itp.

Do produkcji wyrobów stosujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości.Oferujemy krótkie terminy realizacji oraz bardzo przystępne ceny. Do wszystkich realizacji podchodzimy z pasją, a każdy projekt traktujemy indywidualnie. Zachęcam Państwa do współpracy, sprostamy każdemu wyzwaniu.

W ofercie posiadamy: Balustrady schodowe oraz balkonowe, balustrady z rur okrągłych balustrady z profili kwadratowych, balustrady łączone z drewnem polskim i egzotycznym. Konstrukcje schodowe, poręcze mocowanie do ścian, poręcze i podjazdy dla niepełnosprawnych, poręcze nierdzewne z elementami drewnianymi balkony francuskie różnego rodzaju odboje, odbojnice ogrodzenia daszki i zadaszenia elementy wykorzystywane w stolarstwie oraz wiele innych wyrobów wykonanych na indywidualne zlecenie klienta wyzwaniu!

Ze względu na odporność na korozję i odbarwienia, a także niewielkie wymagania dotyczące konserwacji, większość wyrobów ze stali nierdzewnej ma długi okres użytkowania. Stale nierdzewne są łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu, a po zakończeniu cyklu życia produktu w 100% nadają się do recyklingu.

EnglishGermanPolish
× How can I help you?