logo inox-technicNawigacja

Szybki kontakt

Inox-Technic

Piłsudskiego 30
46-100 Namysłów
Polska

mobil PL:
(+48)794-931-931
(+48) 795 931 931
(+48) 796 931 931

mobil DE:
(+49) 01573 2713679
(kontakt również przez whatsapp)

INOX-TECHNIC
PRODUKTY ZE STALI NIERDZEWNEJ.

O FIRMIE

Kilka słów o Inox-Technic

Jesteśmy dynamicznie działającą firmą, dysponującą dużym doświadczeniem i wiedzą. Nasz zespół jest zawsze gotowy do realizacji nowych projektów. Dbamy o naszych Klientów zapewniając im stałą oraz wysoką jakość produktów. Produkty muszą być nie tylko najwyższej jakości ale przede wszystkim bezpieczne i zgodne z wymaganiami klientów.

Piękno tkwi w szczegółach” – to idea, którą kierujemy się w trakcie realizacji naszych prac. Profesjonalizm wykonania, doświadczenie, dbałość o szczegóły, a także spójna wizja calości – to wszystko znajdziesz w realizowanych przez nas projektach. Każdy z nich to dla nas odrębne wyzwanie.

Ze względu na odporność na korozję i odbarwienia, a także niewielkie wymagania dotyczące konserwacji, większość wyrobów ze stali nierdzewnej ma długi okres użytkowania. Stale nierdzewne są łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu, a po zakończeniu cyklu życia produktu w 100% nadają się do recyklingu. 

Najlepsze materiały

Szybka realizacja

Gwarancja ceny

OFERTA

 Oferta naszej firmy jest oparta na trzech gatunkach stali: 

Stal nierdzewna AISI 304 
Stal kwasoodporna AISI 316 
Stal kwasoodorna ULTRA RANGE 2205

Schody

W naszym asortymencie posiadamy szeroką gamę schodów wewnętrznych oraz zewnętrznych na konstrukcji ze stali nierdzewnej lub stali ocynkowanej czy malowanej proszkowo. Mogą Państwo dokonać wyboru między schodami prostymi, zabiegowymi, półkowymi, kręconymi. Poza tym istnieje również możliwość doboru samego stopnia. 

Balustrady ze stali nierdzewnej

Nasze balustrady wykonujemy ze stali nierdzewnej oraz stali czarnej, ocynkowanej, malowanej proszkowo według palety kolorów RAL. Nadają się one zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Niezliczona ilość wzorów i rozwiązań daje Państwu szerokie pole wyboru spersonalizowanej balustrady gdzie jedynym ograniczeniem jest tutaj Państwa wyobraźnia. Poza walorami estetycznymi, nasze balustrady zapewniają solidność i bezpieczeństwo. 

ZADASZENIA

Ochrona przed deszczem oraz świetny wygląd to podstawowe, choć nie jedyne atuty naszych zadaszeń, które wykonujemy z odpornej na korozję stali nierdzewnej oraz bezpiecznego szkła hartowanego i klejonego VSG ESG. Poza standardowymi wzorami zadaszeń, z których każdy znajdzie coś dla siebie, mają Państwo możliwość zasugerowania własnych pomysłów i projektów. 

OGRODY ZIMOWE

Ogrody zimowe wykonujemy z profili izolowanych termicznie. Przekładka z tworzywa sztucznego, umieszczona w przekroju profila, eliminuje możliwość przemarzania konstrukcji aluminiowej.
Profile aluminiowe bez przekładki termicznej służą do budowy zadaszeń tarasowych bez elementów bocznych. 

BRAMY I OGRODZENIA

Nasze bramy i ogrodzenia wykonywane są ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję oraz gwarantującej dużą stabilność konstrukcji. Poza tym wykorzystujemy także malowaną, uprzednio ocynkowaną, stal czarną, która może być tańszą, aczkolwiek równie efektowną perspektywą. Do wykończenia stosujemy różnego rodzaju szkło, blachy perforowane, a także wypełnienia w postaci prętów i ramek. Do wyboru mają Państwo bramy przesuwne, jedno- i dwuskrzydłowe. Istnieje możliwość zamontowania automatyki do naszych bram. 

Usługi

Vestibulum nec odios Suspe ndisse cursus mal suada faci lisis. Lorem ipsum dolor sit ametion consectetur elit. Vestibulum nec odios Suspe ndisse cursus mal suada faci lisis. Lorem ipsum dolor sit ametion consectetur elit. Vestibulum nec odios Suspe ndisse cursus mal suada faci lisis. Lorem ipsum dolor sit suada faci lisis.

  • Door installation or replacement
  • Trim installation or replacement
  • Crown molding installation
  • Cabinet installations, repairs, replacements
  • Window installation and replacement
  • Decorative Woodworking Solutions
  • Decks, Benches, and Outdoor Furniture
  • Shelving and Cases
  • General Handyman Services

Terminowe i co ważne solidnie wykonane konstrukcje z pełną obsługą serwisową i po montażową. Polecam tego przedsiębiorcę

Profesjonalne podejście do klienta, konkurencyjne ceny

POLECAM

Kontakt z Nami

Masz jakieś pytania? A może chcesz zapytać o produkt? Zadzwoń lub napisz. 

Zadzwoń

795 931 931
796 931 931

Lokalizacja

Piłsudskiego 30
46-100 Namysłów
Polska

Godziny otwarcia

pon.- pt. 7:00-17:00
sob.         7:00–13:00
niedz.     Zamknięte

Email

kontakt@inox-technic.pl

EnglishGermanPolish
× How can I help you?